Kvinnoporträtt

Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnoporträtt, signerad Neff 1861, akvarell, 45x33 cm

104501

2011-10-04