Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WESSMAN Björn (född 1949) "Klyfta", signerad Björn Wessman, olja på duk, 200x135 cm

104544

2011-10-08