Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SHAMSHIR, persisk, fäste i stål med spår av förgylld dekor, kavelplattor av ben, svart läderklädd balja, längd 88 cm
Korrosionsskador, senare kavelplattor
104566
2011-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här