Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av Maria de Galarza, signerad Helmer Osslund, olja på papper på kartong, 40x54 cm

Ytskador

104580

2011-10-05