Torsten Renqvist litografi

Torsten Renqvist litografi
Torsten Renqvist litografi
Torsten Renqvist litografi
Torsten Renqvist litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Vildsvin med blommig tapet", monogramsignerad och daterad T. R. 51, 132/150, litografi, 51x36 cm

104586

2011-10-14