Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

PERSSON, Lasse (född 1937): "Interiör med bild på ytan", signerad och daterad Lasse Persson 1975 på spännramen, olja på duk, 195x130 cm

104590

2011-10-17