Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
PERSSON, Lasse (född 1937): "Interiör med bild på ytan", signerad och daterad Lasse Persson 1975 på spännramen, olja på duk, 195x130 cm
104590
2011-10-17