Roj Friberg litografier
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRIBERG, Roj (född 1934): 2 st "Ägget" samt "Generalens vardagsrum", monogramsignerade och daterad R f -89 resp -79, numrerade, litografier, 56x83 resp 53x80 cm
Kuntoraportti
Fläckar, gulnader
104595
Päivämäärä:
2011-10-14