Roj Friberg litografier

Roj Friberg litografier
Roj Friberg litografier
Roj Friberg litografier
Roj Friberg litografier

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FRIBERG, Roj (född 1934): 2 st "Ägget" samt "Generalens vardagsrum", monogramsignerade och daterad R f -89 resp -79, numrerade, litografier, 56x83 resp 53x80 cm

Kuntoraportti

Fläckar, gulnader

104595

Päivämäärä:

2011-10-14