Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut: Nattmarin med "pre-dreadnought" krigsfartyg, otydligt signerad HP Neumann?, olja på duk, 53x96 cm
Smärre duk- och ramskador
104603
2011-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här