Edvard Munch Madonna kopia efter
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MUNCH, Edvard, kopia efter: Madonna med brosch - Eva Mudocchi, litografi efter förlaga 1903, 66x40 cm, utförd bl a för Munch utställningen, Nordjyllands konstmuseum, Aalborg, 1973
Saknar glas, passepartout med skador
104621
2011-10-10