Germain Bonneton oljemålning

Germain Bonneton oljemålning
Germain Bonneton oljemålning
Germain Bonneton oljemålning
Germain Bonneton oljemålning
Germain Bonneton oljemålning
Germain Bonneton oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNETON, Germain (1874-1914), tillskriven: Parkmotiv, signerad G Bonneton, olja på duk, 45x31 cm

104622

2011-10-05