Mauritz Drougge oljemålning

Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DROUGGE, Mauritz (1874-1949): Motiv från Tullinge, signerad M Drougge, olja på duk, 49x70 cm

Lagningar, smärre ytskador

104651

2011-10-05