Siri Rathsman kolorerad etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Kompsosition, signerad Siri Rathsman, epreuve d´artiste, kolorerad etsning, 26x20 cm

104669

2011-10-06