Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, Severin Hansen för Haslev, formgivet 1961, teak, etikettmärkt Danish Furnitures Makers, höjd 74, 143x75 cm, nyckel finns
Slitage, skivan med repor och märken
104723
2011-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här