Skrivbord Severin Hansen för Haslev

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Severin Hansen för Haslev, formgivet 1961, teak, etikettmärkt Danish Furnitures Makers, höjd 74, 143x75 cm, nyckel finns

Slitage, skivan med repor och märken

104723

2011-10-06