Kjartan Slettemark Nixon Vision

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Nixon Vision
1971, signerad och numrerad Kjartan 8/100, färgoffset, 47,5x65,5 cm

Hanteringsveck

104769

2011-10-06