George Willis Pryce oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRYCE, George Willis (1866-1949): Cottagemotiv, signerad G Willis Pryce, olja på kartong, 19x24 cm

104778

2011-10-06