Kaffeservis i silver GAB

Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, silver, stämplad GAB 1930-tal, kannans höjd 23,5, total vikt ca 1096g

104792

2011-10-06