Kaffeservis i silver GAB
Valmis
2011-10-06
104792
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 delar, silver, stämplad GAB 1930-tal, kannans höjd 23,5, total vikt ca 1096g