Skuptur Greta von Braun-Giesenfeld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAUN-GIESENFELD von, Greta (1892-1976): Pluvier-III, signerad och daterad 1965, gjutarmärkt Otto Meyer eftr.fud, brons, längd 35 cm

104801

2011-10-06