Gustaf Rydberg

Gustaf Rydberg
Gustaf Rydberg
Gustaf Rydberg
Gustaf Rydberg
Gustaf Rydberg
Gustaf Rydberg

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RYDBERG, Gustaf (1835-1933): Landskap med kvarn, signerad och daterad G. Rydberg 84, olja på duk, 50x71 cm

104815

2011-10-07