Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKFAT, Kina, blå-vitt, 1800-tal, 41x34 cm

Nagg

104821

2011-10-07