Olle Nyman oljemålning

Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NYMAN, Olle (1909-1999): Läsande dam, signerad och daterad -49, olja på duk, 70x89 cm

104877

2011-10-14