Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KRUS, Tyskland 1500-talets slut, saltglaserat stengods, reliefdekor på livet med figurer, inskription samt årtalet 1585, höjd 25 cm
Skador, tennlock saknas
104938
2011-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här