Skrivbord i gustaviansk stil

Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, mahogny med doppskor i brons, höjd 114, 151x80 cm

Bruksslitage, ej fungerande nyckel medföljer, benknopp sakans

104969

2011-10-08