Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, mahogny med doppskor i brons, höjd 114, 151x80 cm
Bruksslitage, ej fungerande nyckel medföljer, benknopp sakans
104969
2011-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här