Peter Dahl ur Fredmans epistlar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Dam i krinolin, signerad Peter Dahl, litografi 42x29

104993

2011-10-08