Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Dekorativ fantasibild", signerad och daterad Sven Erixson -26, gouache, 23x31 cm
104994
2011-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här