Sven X-et Erixon gouache

Sven X-et Erixon gouache
Sven X-et Erixon gouache
Sven X-et Erixon gouache
Sven X-et Erixon gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Dekorativ fantasibild", signerad och daterad Sven Erixson -26, gouache, 23x31 cm

104994

2011-10-08