Skålar porslin orientalisk dekor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, SKÅLFAT, porslin, Japan/Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, diameter 18,5-22, den lövformade 21,5

Den mindre med nagg

105001

2011-10-08