Skål och fat Kåge Farsta
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL och FAT, Wilhelm Kåge Gustavsberg 1957respektive 1959, Farsta, signerade KÅGE FARSTA GUSTAVSBERG STUDIO Ä respektive GUSTAVSBERG FARSTA PROV KÅGE 3.8 59, skålen höjd 5, diameter 18 cm, fatet diameter 15,5 cm
Skålen med nagg
105015
2011-10-08