Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
TERRIN med lock, STEKFAT,3 st, SKÅLFAT, 1 par, TALLRIKAR 4, st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr blått
Skador, lagningar
105085
2011-10-08