Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PITT, William (act. 1853-1890): Borgruin med fiskande sällskap, signerad och otydligt daterad W Pitt, olja på pannå, 32x24 cm
105115
2011-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här