Ulla Wachtmeister oljemålning
2011-10-14
105119
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WACHTMEISTER, Ulla (samtida), signerad, "Precios Moment", olja på duk, signerad Wachtmeister, 92x70 cm