Inge Schiöler oljemålning

Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Stilleben med blommor, signerad Inge Schiöler, olja på pannå, 36x30 cm

105155

2011-10-09