Olof August Hermansen oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMANSEN Olaf August (Danmark, 1849-1897) Motiv från Trårod, monogramsignerad, olja på duk, 24x30 cm

105170

2011-10-10