Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAMKE, Ivar (1882-1936): Tvätterskor, signerad och daterad 1922, olja på duk, 86x70 cm

Dukskador

105188

2011-10-09