Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAMKE, Ivar (1882-1936): Tvätterskor, signerad och daterad 1922, olja på duk, 86x70 cm
Dukskador
105188
2011-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här