Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GALL, Francois (1912-1987): Notre Dame, Paris, signerad F gall, olja på pannå, 23x31 cm
105189
2011-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här