Francois Gall oljemålning

Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GALL, Francois (1912-1987): Notre Dame, Paris, signerad F gall, olja på pannå, 23x31 cm

105189

2011-10-09