Servisdelar Gemina Royal Copenhagen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MATSERVISDELAR , 107 st., Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm

Skador i form nagg

105250

2011-10-11