Servisdelar Gemina Royal Copenhagen
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATSERVISDELAR , 107 st., Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm
Skador i form nagg
105250
2011-10-11