Barnmöblemang
Valmis
2011-10-11
105269
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
BARNMÖBLER, 18/1900-tal, bestående av soffa, stol, bord, gungstol, vitmålade
Slitage, skador