Bror Hjort skulptur
Vollendet
2011-10-19
105270
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
HJORT, Bror (1894-968): Mor med två barn, skulptur, patinerat gips, signerad Bror Hjort, höjd 30 cm
Lagningar