Bror Hjort skulptur

Bror Hjort skulptur
Bror Hjort skulptur
Bror Hjort skulptur
Bror Hjort skulptur
Bror Hjort skulptur
Bror Hjort skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HJORT, Bror (1894-968): Mor med två barn, skulptur, patinerat gips, signerad Bror Hjort, höjd 30 cm

Lagningar

105270

2011-10-19