Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROSENBERG Edvard (1858-1934):"Sommarafton", signerad och daterad E Rosenberg 1886, olja på duk, 258x163 cm

Färgbortfall, smärre dukskador

105274

2011-10-10