Nils Pedersen oljemålning Dramaten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PEDERSEN Nils (född 1952) Dramaten - Stockholm, signerad N.Pedersen, olja på masonit, 92,5x124 cm

105321

2011-10-11