Sven Jonson färglitografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONSON, Sven (1902-1981) 4 st.: "Natten är dagens mor, kaos är granne med gud", 5 st, stämpelsignerade, 299/390, färglitografier, bladstorlek fyra stycken 58x81 cm resp ett med bladstorlek 84x58 cm
hanteringsveck
105334
2011-10-11