Svante Kede oljemålning

Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEDE, Svante (1877-1955), Söder Mälarstrand, signerad och daterad Svante Kede 1921, olja på duk, 52x66 cm

105341

2011-10-10