Motiv från Venedig oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, signerad C. Carlo, olja på duk, 52x79 cm

105342

2011-10-10