Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Paret i gräset", signerad L. Jirlow, 1/L, färglitografi, 38x44,5 cm

105352

2011-10-11