Klubbat för:
18 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
TAZZOR, 1 par, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 22,5 cm
Zustandsbeschreibung
105370
2011-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner