Tazzor i empire

Tazzor i empire
Tazzor i empire
Tazzor i empire
Tazzor i empire
Tazzor i empire
Tazzor i empire

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

TAZZOR, 1 par, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 22,5 cm

Zustandsbeschreibung

105370

2011-10-11