Louis Charlot oljemålning

Louis Charlot oljemålning
Louis Charlot oljemålning
Louis Charlot oljemålning
Louis Charlot oljemålning
Louis Charlot oljemålning
Louis Charlot oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLOT Louis (1878-1951): Lanskap i solsken, signerad, olja på duk, 61,5x81,5 cm

105401

2011-10-11