Sture Herbert Lindström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDSTRÖM, Sture Hubert (1900-1975), fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggare, signerad H. Lindström, olja på duk, 35x50 cm

105416

2011-10-12