Zoran Antonio Music färgetsning/akvatint

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUSIC, Zoran Antonio (Italien, född 1909): Komposition, signerad Music, 23/30, färgetsning/akvatint, 23x30 cm

105426

2011-10-11