Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEKANNA, KOPPAR med FAT, 1 par, FAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, höjd på tekannan 23, 5 cm
Sprickor, nagg, handtaget lagat
105480
2011-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här