Spelautomat "Neptune"

Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELAUTOMAT, 1900-talets början, "Neptune", höjd 59, 41,5x12 cm
PROVENIENS: Gröna Lund

Slitage

105484

2011-10-11