Bordstelefon LM Ericsson

Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSTELEFON, med självväljare, omkring 1900, LM Ericsson
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

Slitage

105486

2011-10-11